Tomasz Matuszewski

Instruktor tenisa z licencją Polskiego Związku Tenisowego. Doprowadził do najlepszej pięćdziesiątki juniorów na świecie syna Piotra, który w tym roku zadebiutował w turnieju wielkoszlemowym (Australian Open). Młodszy syn Michał ma z kolei na koncie szereg medali mistrzostw Polski do lat dziesięciu i dwunastu, a także sukcesy w imprezach międzynarodowych (w 2013 roku wygrał turniej skrzatów Tennis Europe w Czechach).

Tomasz Matuszewski jest współtwórcą Tenisowego Uczniowskiego Klubu Sportowego, w ramach którego od trzech lat pracuje z kaliskimi dziećmi oraz młodzieżą, a w 2016 roku został szefem wyszkolenia Sekcji Tenisa KKS Kalisz.

 

Tomasz Troczyński

Kierownik Sekcji Tenisa KKS Kalisz, pomysłodawca i współtwórca Tenisowego Uczniowskiego Klubu Sportowego, dyplomowany instruktor tenisa.  Od ośmiu lat pełni funkcję Prezesa Kaliskiego Towarzystwa Tenisowego, a w ramach swoich obowiązków organizuje m.in. Mistrzostwa Kalisza Dzieci i Młodzieży. Prowadzi lekcje tenisa zarówno z dziećmi, młodzieżą, jak i dorosłymi.

 

Michał Jaśniewicz

Instruktor tenisa od dwóch lat, prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe z dziećmi oraz dorosłymi. Członek zarządu Kaliskiego Towarzystwa Tenisowego, w ramach którego współorganizuje liczne turnieje. Od dziesięciu lat pracuje w największym czasopiśmie tenisowym w kraju (Tenisklub), w ramach którego wyjeżdża na wszystkie najważniejsze imprezy tenisowe w Polsce. Ma na koncie współpracę m.in. z Polskim Związkiem Tenisowym.

 

Kamil Bartoszek

Instruktor tenisa od dwóch lat. Przez ponad trzy lata mieszkał i pracował w Anglii, prowadząc tam m.in. lekcje tenisa z dziećmi i młodzieżą. W Sekcji Tenisa KKS Kalisz odpowiedzialny jest przede wszystkim za zajęcia tenisowe w języku angielskim, jak również treningi indywidualne oraz sparingi.

f t g